Příměstský🏡 dětský sportovní unikátní tábor s plaváním a tenisem se již plní⌛ !🎾🏊⚽🏆🏀


Příměstský dětský sportovní tábor s plaváním pod vedením Plaváček Prostějov a tenisem pod vedením Tennis Academy Pv se již plní⌛ !🎾🏊⚽🏆🏀
Probíhá v Prostějově v ideálním sportovním areálu "U Rockyho" v Krasicích pro Vaše děti od cca 5 let.
Tábor je zaměřený především na zdokonalování v plavání a tenisové hry, tenisové dovednosti, pro začátečníky i pokročilé, amatéry i profesionály. Další sportovní míčové hry jako je fotbal (pro kluky), míčové hry jsou určeny pro zdokonalování v pohybu a pozornosti dítěte. Dále různé zábavní kolektivní a oblíbené hry pro děti. Určitě o zábavu budou mít postaráno a každý den bude velmi pestrý a každé dítě si najde svůj oblíbený sport, který může během tábora preferovat tzn. například Vaše dítě bude více bavit tenis jak plavání, tak může hrát tenis dopoledne i odpoledne, nebo opačně. Sporty samozřejmě budou pravidelně střídány, avšak je možné individuálním potřebám dítěte (který sport či hry ho více baví) vyhovět a bude sařazeno do skupiny.
Děti budou u tenisu rozděleny dle úrovní začátečníci, pokročilí. Bude zde probíhat také hodně různých tenisových dětských her - jak na běhání tak pohybové dovednosti, hry s míčem.
Cena zahrnuje především pronájem sportovní plochy u Rockyho (tenisové kurty, sportovní hřiště, vstupy do bazénu Lázně Prostějov či Aquaparku koupelky), profesionální služby plaveckých (Plaváček Prostějov), tenisových (Tennis Academy Pv) a sportovních trenérů po dobu 5ti dní (pondělí - pátek denně 9:00 - 15:00 ), zapůjčení raket, míčů a všech sportovních pomůcek. Cena zahrnuje také obědy. Svačinu a pití zajišťují rodiče dle Vašich preferencí.
Co děti mají mít s sebou: plavky, plavecké pomůcky, plavecká čepice, plavecký pás, plavecké brýle, pití, svačinu ( 9 - 15 h), kdo má tenisovou raketu ať si veme, tenisky na sport, pokrývku hlavy. (Tyto informace co si vzít sebou ještě budeme upřesňovat).

Termín: červenec 2020, 27.-31.7. 2020 (po - pá)
Termín 2: srpen 2020, 3.-7.8. 2020 (po - pá)
Termín 3.: srpen 2020,10.-14.8. 2020 (po - pá)

Rezervace a platby
Všechny děti od cca 5 let jsou vítány 📷:)
Původní cena 3 500 Kč.
Cena do 19.1. je snížená na 2900 Kč , místa se zaplňují , rezervujte si místa včas, prosím.


Jak objednat a zaplatit příměstský sportovní tábor?
Příměstský 5ti denní sportovní unikátní tábor tenis + plavání + sporty a hry, 9-15h  (po-pá) 2020
Cena příměstského sportovního táboru: 3 500Kč
(do 19.1.2020 je cena snížená 2 900 Kč)
číslo účtu pro převod:
2401414828 /2010
do poznámky, prosíme: jméno vašeho dítěte a "tábor 2020 + termín"


Pro další informace k plavání a táboru, volejte prosím na tel Plaváček Prostějov 725 351 999
Pro další informace k tenisu a táboru, volejte, prosím na číslo Tennis Academy Pv 724 122 187. V případě zájmu o individuální hodiny tenisu v tenisové škole, je možné hrát tenis již nyní od ledna v hale v Mostkovicích, pro termíny, prosím kontaktujte trenéra na tel 724 122 187.
Děkujeme Vám a těšíme se na Vaše ratolesti.
Plaváček Prostějov
ve spolupráci s
Tennis Academy Pv (https://www.facebook.com/tenisovesluzbyPV/)


ROZVRH OLOMOUC, SLATINICE A PROSTĚJOV


 (počet volných míst Vám zobrazí odkaz rezervace zde) .

                                                  např.12-12 znamená obsazeno,0-12 znamená volných 12 míst


( N-náhradnik) - čekáte na email,jestli se místo uvolní) plaváček čeká na uvolnění místa v lekci, upozornění, že můžete na lekci dorazit bude emailem-popřípadě napište sms na tel 725351999

chcete-li mít vstupy rezervovány hromadně a pravidelně určité dny a časy-dejte rezervovat všechny lekce-počet lekcí ( 10, 15, 20 nebo 45 vstupů)

12-12+3 ( znamená,že je lekce plně obsazená a jsou zde  navíc 3 náhradníci)

V praxi to bývá tak,že se většinou 1-4 dětí v den lekce odhlásí, pravděpodobnost, že můžete přijít plavat je velká :-)

U  každé lekce vidíte počet volných míst tzn.0-12 znamená ( 12 volných míst- 0 OBSAZENÝCH)

R- písmenko znamená rezervováno

vrácená lekce za nepřítomnost -nevybraná lekce- musíte si ji zarezervovat jiný den nebo stejný den dvě lekce po sobě

kurz má platnost podle jeho délky ( 10 týdnů,25 a 45 týdnů od začátku první lekce)

Můžete se rezervovat i 1-4x v týdnu na lekce pokud jsou volná místa,můžete plavat dvě lekce za sebou, můžete se odhlašovat,přehlašovat na jiný den,ale nemůžete si kurz nevybranými lekcemi prodlužovat,pouze nahradit jiný den nebo plavat dvě lekce po sobě. 

Kurz můžeme pozastavit, přenést na jiného plaváčka, popřípadě se domluvit osobně - vyjímečné situace.

Pouze po zaplacení dalšího kurzu se nevybrané lekce převedou-prodlouží se platnost permanentky a vy si je vyberete.

Doporučujeme rezervovat kurz vždy dopředu na půlrok-rok, ( tzn. u rezervovat-dáte  rovnou číslo 10,20,40 vstupů hromadně se zarezervuje den,který si přednostně vyberete)odhlásit se můžete vždycky,lekce je vždy vrácená, pokud se odhlásíte nejpozději v den kdy plavete do 11h. Vyplněním svých osobních údajů a rezervaci do našeho systému souhlasíte,aby Plaváček Prostějov mohl používat Vámi vyplněné osobní údaje v příhlášce a v rezervačním systému na webvých stránkách o Vás a Vašich dětech ,osobní údaje slouží pro výuku plaváni pro děti v klubu Plaváček Prostějov.  

Zde si zakoupíte permanentku 10 vstupů,20 vstupů nebo 40 vstupů pro Vaše dítě( jméno,věk dítěte )

 ( permanentka//platba převodem) pokud Vám systém nevygeneruje platební pokyny,pošlete platbu  na účet 1015958486/6100 (poznámka-jméno dítěte , den a čas kdy plavete nahlaste také na tel.sms 725351999

Permanentku si si zarezervujete na den,kdy je volno-kurz je vždy zarezervován v pravidelný den i dobu.


Pokud se na lekci nemůžete dostavit, můžete se z lekce odhlásit ( nejpozději v ten den,kdy plavete do 11h) -lekce zůstane nevybraná a tu si můžete sami zarezervovat kterýkoliv jiný den,kde je volno a vy můžete přijít.