Příměstský sportovní tábor v Prostějově 2020

Příměstský🏡 dětský sportovní unikátní tábor s plaváním a tenisem se již plní⌛ !🎾🏊⚽🏆🏀


Příměstský dětský sportovní tábor s plaváním pod vedením Plaváček Prostějov a tenisem pod vedením Tennis Academy Pv se již plní⌛ !🎾🏊⚽🏆🏀
Probíhá v Prostějově v ideálním sportovním areálu "U Rockyho" v Krasicích pro Vaše děti od cca 5 let.
Tábor je zaměřený především na zdokonalování v plavání a tenisové hry, tenisové dovednosti, pro začátečníky i pokročilé, amatéry i profesionály. Další sportovní míčové hry jako je fotbal (pro kluky), míčové hry jsou určeny pro zdokonalování v pohybu a pozornosti dítěte. Dále různé zábavní kolektivní a oblíbené hry pro děti. Určitě o zábavu budou mít postaráno a každý den bude velmi pestrý a každé dítě si najde svůj oblíbený sport, který může během tábora preferovat tzn. například Vaše dítě bude více bavit tenis jak plavání, tak může hrát tenis dopoledne i odpoledne, nebo opačně. Sporty samozřejmě budou pravidelně střídány, avšak je možné individuálním potřebám dítěte (který sport či hry ho více baví) vyhovět a bude sařazeno do skupiny.
Děti budou u tenisu rozděleny dle úrovní začátečníci, pokročilí. Bude zde probíhat také hodně různých tenisových dětských her - jak na běhání tak pohybové dovednosti, hry s míčem.
Cena zahrnuje především pronájem sportovní plochy u Rockyho (tenisové kurty, sportovní hřiště, vstupy do bazénu Lázně Prostějov či Aquaparku koupelky), profesionální služby plaveckých (Plaváček Prostějov), tenisových (Tennis Academy Pv) a sportovních trenérů po dobu 5ti dní (pondělí - pátek denně 8:00 - 16:00 ), zapůjčení raket, míčů a všech sportovních pomůcek. Cena zahrnuje také obědy. Svačinu a pití zajišťují rodiče dle Vašich preferencí.
Co děti mají mít s sebou: plavky, plavecké pomůcky, plavecká čepice, plavecký pás, plavecké brýle, pití, svačinu ( 9 - 15 h), kdo má tenisovou raketu ať si veme, tenisky na sport, pokrývku hlavy. (Tyto informace co si vzít sebou ještě budeme upřesňovat).

Termín: červenec 2020, 27.-31.7.2020 (po - pá)
Termín 2: srpen 2020, 3.-7.8.2020 (po - pá)
Termín 3.: srpen 2020,10.-14.8.2020 (po - pá)

Tábory probíhají od 8-16 hodin ve všední dny


Rezervace a platby
Všechny děti od cca 5 let jsou vítány 📷:)
Cena 2 900 Kč.
Místa se zaplňují , rezervujte si místa včas, prosím.


Jak objednat a zaplatit příměstský sportovní tábor?
Příměstský 5ti denní sportovní unikátní tábor tenis + plavání + sporty a hry, 8-16h srpen (po-pá) 2020


Cena příměstského sportovního táboru: 3 500Kč
 účet :1015958486/6100
do poznámky, prosíme: jméno vašeho dítěte a "tábor 2020
+ termín"


Pro další informace k plavání a táboru, volejte prosím na tel Plaváček Prostějov 725 351 999
Pro další informace k tenisu a táboru, volejte, prosím na číslo Tennis Academy Pv 724 122 187. V případě zájmu o individuální hodiny tenisu v tenisové škole, je možné hrát tenis již nyní od ledna v hale v Mostkovicích, pro termíny, prosím kontaktujte trenéra na tel 724 122 187.
Děkujeme Vám a těšíme se na Vaše ratolesti.
Plaváček Prostějov
ve spolupráci s
Tennis Academy Pv (https://www.facebook.com/tenisovesluzbyPV/)